Keleşoğlu İnşaat
TÜRKÇE ENGLISH

BIZI TERCIH EDENLER

Prof. Dr.  Nurullah Bülbüller

Keleşoğlu İnşaat tarafından yapılan Greenside Villaları´nda aldığım ve oturduğum evimden çok memnunum. Gerek kullanılan malzemenin kalitesi gerekse işçiliği son derece mükemmel. Daha da önemlisi bir yıla yakın zamandan beri oturduğum halde sürekli eksik veya aksayan bir durum olup olmadığını kontrol etmeleri , yaptıkları inşaatın arkasında sürekli takip ederek durmaları nadir firmalar tarafından uygulanan bir durum. Başta Mesut Bey olmak üzere Yunus Emre ve Ali Beylere bu titiz ve hassas davranışları için teşekkür ediyorum.

 

Mimar Deniz Kuntay

Teknik detayları etraflıca düşünülmüş , zevkli kombinasyonlarla evi yuvaya döndüren güler yüzlü , cana yakın bir firmayla tanışmış olmaktan çok hoşnutuz. Ellerinize sağlık.

 

Br. Kumar Tiruttani Subramani

 I am a lawyer in london. I have purchased an apartment from Kelesoglu constructıon in Antalya and I feel so lucky to have an apartment in a Paradise Garden of Antalya. 

 

Dr. John Prabakaran Chelladurai

 Safe , beautiful and culturally rich with something to do for everyone. The perfect holiday flat and investment.

 

Dr. Kandasamy Sundaram

The quality of construction and ease with which we were able to buy a flat in Antalya was unbelievable. Thank you Kelesoglu Insaat for bringing us to paradise. 

 

 Dr. Kesavapillai Vijayan

A friendly , personal and genuine service , something that money cant buy.

 

Dr. Keshav Nigam

We were told Kelesoglu Construction by friends. After coming to Antalya and meeting the team and seeing the flats , we bought straight away.

 

Dr. Venkatachalam Chandrasekaran

 I dıd not know anythıng about Turkey Antalya until I go and see with my eyes , now I know I have made a very good decision with buying an apartment´s from Antalya , with one topic I can say ´´ Peaceful and modern life style means ANTALYA´´

Copyright © 2012 Keleşoğlu İnşaat